Cuma, Ağustos 18, 2006

Makyaj


Birkaç gün önce makyaj malzemeleri satan arkadaşıma yukarıda gördüğünüz ürünlerden sipariş vermiştim.Ve bugün siparişlerim geldi;)Görünce çok sevindim.Biz kızlar almaktan bıkmayız herhalde bu kozmetik ürünlerini, kullanmasak bile almaya devam ederiz.Annemin yeter kızım sözlerine rağmen almaya devam ediyorum;)Kadıncağız da haklı ama, bir çanta dolusu makyaj malzemelerim var.Hiç almasam bana senelerce yeter herhalde;)Dünya kadar para veriyoruz bu ürünlere.20gr lık bir ruj 5 ytl olsa kilosu 100ytl ye geliyor:))Yani epeyde pahalılar.

Bakalım neler almışım?

Bir krem;) Özelliği ışıltı verici ve hoş kokulu.Beklediğim kadar hoş kokulu olmasada idare eder.Işıkta güzel parlıyor.Çok azda bronzlaştırıyor.

Bir allık;)Bronz bir görünüm veriyor.Daha önce bir arkadaşımda görmüştüm.Beğenmiştim.Bende aldım.Henüz denemedim.Bakalım nasıl duracak.

Bir likitruj+rimel;)İkisi bir arada yani.Likit rujları çok beğeniyorum.Parlak bir görünüm veriyorlar.Çok hoş duruyorlar.Bronz allığıma uygun olarakta gördüğünüz rengi seçtim.Ve rimelimde kalmadığı için ikisi bir arada olması çok iyi oldu...

4 yorum:

erva dedi ki...

İlk önce blogun hayırlı ve ugurlu olsun begüm... Acıkcası makyaj malzemeleri konusunda bende senin gibiyim. Zaten tüm kadınlarda böyle değilmidir? Her dısarı çıktığımda gitmiycem desemde kesin kendimi bir kozmetik mağazasında buluyorum. Helede indirimde varsa evde oldugu halde gene alıyorum. Bu duruma yakısıklı sevgilim bile alıstı artık.

Bu arada bu kanavice örneğide çok güzelmis. Bana çok zor geliyor ince is oldugu için. Aslında bos vakitlerde rahatlıkla değisik desen çalısmalarıyla yapılıp çesitli büyüklüklerde yastıklar haline getirilebilir. Çokta güzel olur eminim ki... Kendine iyi bak sevgilerimle

Begüm dedi ki...

Ervacım teşekkür ederim.Güzel görünmek içimizden gelen bir şey:))Napalım:))
Yapmak istedin mi en güzelini yapacağına inanıyorum.Ben seviyorum kanaviçeleri :)
Sevgilerimle...

beyhan dedi ki...

Burcu'dan bir haber var mı acaba diye girdim bloğa ve Burcu'yla ilgili tek bir satır bile kalmadığını görünce çok üzüldüm.HErşey silinmiş.
Hayırlı olsun bloğunuz.

Begüm dedi ki...

Beyhan teşekkür ederim.Herkes için hayırlısı olsun...